בניית ההצעה הייחודית שלכם בלייב, בעזרת הנוסחה הפרטית של הקוברה

נא להתחבר למערכת כדי לצפות בשיעור הזה.

13 מחשבות על “בניית ההצעה הייחודית שלכם בלייב, בעזרת הנוסחה הפרטית של הקוברה”

 1. שולה שדה

  אנחנו עוזרים לאנשים מצליחים בגילאים 30-40, עם שני ילדים +, שכירים או עצמאיים, שקורסים מעומס ההוצאות, ניסו, ללא הצלחה, עבודות נוספות על חשבון זמן איכות עם הילדים, פוחדים שהטכנולוגיה תחליף אותם…ומחפשים את התכנית שתיתן להם את הפתרון להכנסה נוספת בהשקעת זמן מינימלית.
  זה קורה דרך צרכנות נבונה, באמצעות האיטנרנט, בשידורים חיים ובמיילים. תכנית פשוטה וחכמה מותאמת לטכנולוגיה של שנת 2018, המצריכה השקעה של 2-3 שעות בשבוע. תכנית שתקדם אתכם בקצב שלא הכרתם ותאפשר לכם לעבוד ולבלות עם הילדים ללא דאגות.

 2. אני מראה לסופרוומן מאזור השרון שניסתה לפחות 3 דיאטות ב-12 החודשים האחרונים ותמיד עלתה שוב (עם ריבית) איך "להגיד לא" לג'אנק.

  זה קורה דרך סדנה של 3 מפגשים ברמת גן ליד הרכבת שבה אני מלמד טכניקה אחת פשוטה "עוקפת כוח רצון" שמעלימה את הקרייבינגס בתוך 3 דקות.

 3. עדי גלברט

  אם אני טבעוני שאוהב לטייל בעולם לפחות פעם בשנה וחשוב לי לשמור על אורח חיים בריא וללא סבל לבעלי חיים, ולהיחשף לטעמים חדשים, פה תהנה מטיול טבעוני קבוצתי מאורגן ללא דאגות בקליק אחד
  זה קורה בטיול מאורגן של 5 ימים בקבוצה של אנשים בעלי אותה תשוקה מכל העולם שבו תחוו ביחד טיול טבעוני אמיתי בבירת הטבעונות בעולם – תל אביב

 4. שולה שדה

  לאנשים בני 30-40 USP
  אנחנו עוזרים לצעירים בגילאי 30-40 עם שני ילדים +, שקורסים מעומס העבודה והחובות חונקים אותם,
  רוצים לאפשר לילדים שלהם מה שהם צריכים בלי דאגות שייפטרו אותם, להשתחרר מהחובות וליצור
  הכנסה חודשית נוספת, ללא קשר לעבודה הנוכחית, בהשקעה של 2-3 שעות בשבוע ומבלי לפגוע
  בתקציב המשפחתי .
  זה קורה דרך רעיון שמקדם את עצמו, משתמש בטכנולוגיה הכי מתקדמת, יחד עם זאת לא מצריך ידע
  בטכנולוגיה, כל מה שצריך זה להזמין חברים לוובינר משם הכל נעשה בצורה אוטומטית ע"י החברה. החברים
  מגיעים למועדון דרך הקישור שלכם ואתם מקבלים תמלוגים על כך שקישרתם אותם לשי – המועדון.
  בספר "הגל הרביעי" כתוב: "מהפכת הגל הרביעי תזעזע את הכלכלה שלנו עד שורשיה, היא תשאיר את העולם הזה
  מקום חופשי ומשגשג יותר, והיא תשנה את פני השיווק המרושת ותהפוך אותו לאחד הכוחות העסקיים החזקים
  ביותר במילניום החדש ."

 5. רחלי חתוכה

  השיעור חזק. ממש גרם לי לחדד יותר את האווטר שלי.
  אם אתה, בן 35+- מאיזור המרכז, בעל חוש טכני, ועורך שבת חתן בשכונה שלך, חסר לך מקומות לינה, מחפש פיתרון לא יקר, ישים ומכבד, צלצל אלינו והקראוון שלנו בדרך אליך.

 6. עמית דהן

  אני מלמדת צעירים בני 30-40 שאחרי 5 שעות מול המסך מרגישים שהעיניים כואבות, הראש מתפוצץ והפוקוס הולך לאיבוד, איך להחזיר לעצמם את השליטה ותוך 21 יום לעבוד בלי שהעיניים יגבילו אותם.

 7. מאיה דרמן פרוסטיג

  אני מראה לבוגרי תואר ראשון במקצועות המדעים והטכנולוגיה, בגילאי 27-29, שסיימו את התואר הראשון שלהם ב9 החודשים האחרונים, אבל שעדיין אין להם ניסיון מקצועי, איך להשתלב בעבודה הראשונה שלהם בתחום בו הם מעוניינים וליהנות משכר התואם את הכישורים שלך
  זה קורה דרך קורס אונליין שתוכל לצפות בו מכל מקום ובכל זמן שנוח לך, בו אתה מקבל תוכנית פעולה פרקטית בת 9 שלבים, שלוקחת אותך צעד אחר צעד מלעבוד בעבודות כלליות, להשתלבות במקצוע שלמדת.

  1. היי מאיה.

   סורי על הדיליי, המערכת הייתה בשידרוגים.

   ה use שלך נשמע ממוקד מאוד, אך טיפה מסובך.

   תנסחי אותו מחדש ותפשטי טיפה.

   בנוסף, שימי לב שבחלק מהמשפט את מדברת באתם ואז עוברת לאתה ״בעבודה הראשונה שלהם בתחום בו הם מעוניינים וליהנות משכר התואם את הכישורים שלך״

  2. דבר נוסף, ה usp הקצר שכתבת בשיעורי הבית לא מספק ״'היתרון שבחוסר הניסיון', עם אחריות מלאה להשגת תוצאות.״ לא ברור מה זה היתרון שבחוסר ניסיון. את צריכה להוסיף שם משהו כמו, כך תגרום למעסיק לבחור בך מתוך ים מתמודדים למרות שאין לך ניסיון.

כתיבת תגובה

גלילה למעלה