שים את השידרוג של ההתנהלות הפיננסית שלך למצב טורבו!

תדליק רמקולים ותראה את הסרטון הקצרצר הזה עד הסוף.​

החלטתי לתת לך הנחה נוספת! אתה יכול לקבל גישה לקורס ב 247   167 ₪ בלבד! המחיר יעלה בעוד:

Загрузка таймера

100% שביעות רצון מובטחת

  • רכישה מאובטחת

קח את הקורס לסיבוב ניסיון של 90 ימים, עלי!


אני כל כך בטוח באיכות הקורס הזה שאני מוכן לתת לך אחריות מלאה ל 90 יום. אם במהלך 90 ימים לא תהיה מרוצה מהקורס אני אחזיר לך את כל הכסף חזרה, בלי שאלות ובלבולי שכל. בכלל לא משנה לי הסיבה, גם אם לא תאהב את הקול שלי זאת תהיה סיבה מוצדקת! בתקופה הזאת תספיק לעבור את כל הקורס במלואו ולהתוודות שקיבלת לפחות פי 10 ממה ששילמת. כך שאין לך מה להפסיד, אלא רק להרוויח.

 אלון בונדרוב 

  

quote-left

בזכות האימון הפיננסי עם חיים אני כל הזמן בפלוס, עברתי מבאר שבע לתל אביב, יש לי 3 קופות חיסכון שונות ויצאתי כבר למספר חופשות.

אה, רגע...יש עוד כמה חבר'ה מרוצים!

איהב סוחון 

 מומחה למכירות 

quote-left

כשהתחלתי את האימון עם חיים הייתי בחובות ולא ידעתי איך לצאת מזה. והכי גרוע שהייתי כל הזמן מתוסכל בגלל המצב הזה. חיים הראה לי שיטה שגרמה לי להבין שיש לי יותר כסף ממה שאני חושב, פשוט אין לי מושג לאן הכסף הזה נעלם מיד אחרי המשכורת. פתאום התמונה התבררה והבנתי שיש לי מספיק כסף לא רק לסגור את החובות, אלא גם לחסוך קצת. כמובן שסגרתי את כל החובות. תודה לך חיים!

 סלבה זמסקי

 מאסטר ב NLP

 

quote-left

לפני שנחשפתי לקורס ניהול פיננסי של חיים פורמן לא הייתי מסודר פיננסית בכלל. לא ידעתי לאן הולך הכסף במהלך החודש, אפילו לא ידעתי כמה אני צפוי לקבל בתחילת החודש :) בגלל זה הייתי מודאג ביום יום איך אני גומר את החודש. כל פעם כשהייתי קונה משהו הייתי מרגיש רגשות אשמה. בזכות התהליך שעברתי עם חיים הבנתי לאן הולך לי כל הכסף ומאיפה הוא מגיע. היום אני יכול לפנק את עצמי בקניות בלי להרגיש רגשות אשמה כי אני שולט בתקציב שלי.

 רוני אינבר 

 יזמית 

quote-left

לפני האימון עם חיים הניהול הפיננסי שלי היה פזרני ונפלתי לבורות שלא ידעתי איך לצאת מהם. היום, לאחר תקופת ההכוונה של חיים אני נמצאת בחירות פיננסית ולגמרי עצמאית. אני עוסקת במיזמים מצליחים, יש לי דירה משלי ויכולת לנהל את הדברים בצורה מחושבת ונכונה. תודה רבה חיים על זה שלא ויתרת לי גם כשהיה קשה ובזכות זה הגשמתי וממשיכה להגשים את מטרותיי ויעדיי בחיים!

 דנה פריימן

 מפתחת שיטה יחודית ללימוד אנגלית במהירות 

 

quote-left

לא היה לי מושג איך לנהל את הכספים שלי לא בחיים האישיים ולא בעסק שלי. מניהול לא נכון בלי רשימות ויעדים עד בניית קופות ורצף של ההכנסות. ידעתי שאני חייבת למצוא פיתרון מהיר ויעיל למצב. הבנתי שכדי להתקדם בעסק שלי אני חייבת להשתלט על הפיננסים שלי ובשביל זה אני צריכה מנטור תותח בתחום. כבר אחרי מספר אימונים עם חיים חוויתי פריצות דרך משמעותיות. אני מודה לך על הכל!

100% שביעות רצון מובטחת

  • רכישה מאובטחת
גלילה למעלה