תוכן התכנית ״מרעיון למיליון״

מרעיון למיליון - מחזור א
שיטה בדוקה להפוך כמעט כל רעיון להכנסה חודשית יציבה של 3000 - 5000 שקלים שמאפשרת לבנות מנגנונים אינטרנטיים אוטומטיים שמוכרים את המוצר שלך להמונים בלי שאתה מעורב.
מודול 1 יסודות הבסיס של שיווק, מכירה והשפעה
במודול הזה, אנחנו ניזכר בקצרה ב-11 השלבים הפסיכולוגיים שכל משפך חייב ליישם כדי להיות רווחי ומצליח. ואז נצלול ונתעמק לתוך ששת עקרונות ההשפעה של רוברט צ׳אלדיני שעומדים מאחורי השלבים הפסיכולוגיים הללו. נעבור עקרון עקרון ונראה איך אפשר ליישם אותם בצורה עצמתית ביותר בעולם האינטרנט ובעסקים בכלל, כולל דוגמאות של מה קורה כשלא מיישמים אותם.
שיעור 1 כללים חשובים ומבוא
שיעור 2 11 שלבים פסיכולוגיים ו-6 עקרונות ההשפעה
שיעור 3 וובינר שאלות תשובות על מודול 1
מודול 2 מרכיבי בסיס של משפך רווחי
שימו לב: התוכן של המודול הזה ושיעורי הבית שלו, הם החלק הכי מרכזי של הקורס - אפשר להתקדם למודול הבא ולהאזין לסשן שאלות ותשובות כדי להשחיז את ההבנה ולהגיש שיעורי בית יותר שלמים ומדויקים.
שיעור 1 מרכיבי בסיס של משפך רווחי
שיעור 2 וובינר שאלות תשובות על מודול 2
מודול 3 מחקר/ניתוח שוק אפקטיבי
במודול הזה תכירו את הכלים שאנחנו משתמשים בהם לביצוע מחקר וניתוח שוק באופן אפקטיבי ומדעי - לפני בנייה של *כל* משפך. רוב המשווקים עושים מחקר בינוני, יוצרים הצעה בינונית עבור לקוח לא אידאלי ומרימים משפך בינינוי שמניב תוצאות בינוניות במקרה הטוב. הכרת הכלים, הבנת החשיבות של השלבים הנ״ל ויישומם כראוי, מקנה לכם יתרון עצום על כל המתחרים שהתכנים והמשפכים שלהם מבוססים על ניחושים ״הגיוניים״ ותחושות בטן בלבד.
שיעור 1 מחקר/ניתוח שוק אפקטיבי
מודול 4 גילוי וניסוח ה-USP עם עידן וולר הקוברה
במודול הזה, נעשה סיכום ע״י הדגמה חיה על העסקים של 3 תלמידים בהנחייה של האחד והיחיד - עידן וולר הקוברה, קופירייטר מספר אחד בישראל. אם היו חלקים בפאזל שלא ישבו ״כמו שצריך״, זה המודול שיעזור לכם ״להושיב״ אותם במקומות המתאימים הלכה למעשה! (המלצה של חיים פורמן - לראות את המודול הזה לפחות פעמיים וליישם ליישם וליישם!)
שיעור 1 בניית ההצעה הייחודית שלכם בלייב, בעזרת הנוסחה הפרטית של הקוברה
שיעור 2 וובינר שאלות תשובות על מודול 4
מודול 5 מרכיבי המשפך, מתחילים לבנות
במודול הזה, אנחנו נתחיל לפתח הלכה למעשה את הרכיבים השונים שמרכיבים את המשפך שימכור עבורכם על אוטומט 24/7, 365 ימים בשנה. במקביל למודול הזה, אתם תקבלו גישה לקורס הטכני שקיבלתם כבונוס בעת הצטפרות לתכנית מרעיון למיליון, שידגים ויעביר אתכם שלב אחר שלב, בתהליך היצירה שעומד מאחורי בנייה כל משפך ומשפך.
שיעור 1 מרכיבי המשפך, מתחילים לבנות
שיעור 2 וובינר שאלות תשובות על מודול 5
מודול 6 סוגי משפך
תכירו סוגי משפך נפוצים ופחות נפוצים שיש להם מקום בעולם האינטרנטי ויכולים להתאים למגוון מקרים. במודול הזה, תגלו מתי ולמי מתאימים המשפכים השונים, מה היתרונות שלהם ואיך תוכלו להפיק מהם את המירב.
שיעור 1 טיפים פרקטיים ליישום וסוגי משפך
שיעור 2 וובינר שאלות תשובות על מודול 6
מודול 7 מפשכים מתוחכמים
מפשכים מתוחכמים שמעבירים את המתעניינים בהרפתקה בלתי נשכחת
שיעור 1 משפכים מסובכים ומתוחכמים
שיעור 2 שאלות ותשובות על נושאים טנכיים עם יוסי
מודול 8 בניית VSL ודף מכירה שמכניסים כסף
כאן תמצא הפנייה לשני בונוסים מדהימים: 1. איך לבנות VSL שמכניס כסף 2. איך לבנות דפי מכירה שמכניסים לך כסף
שיעור 1 בניית VSL ודפי מכירה שמכניסים כסף
שיעור 2 מודול 8 - שאלות תשובות על VSL, דפי מכירה וכל מה שמעניין אתכם
מודול 9 מודול 9 - הצעת אסקובר
זהב או נחושת? איך בונים הצעה שאי אפשר לסרב לה, או לכל הפחות, לא חכם לסרב לה
שיעור 1 מודול 9 - הצעת אסקובר
שיעור 2 שאלות תשובות על הצעת אסקובר ועוד
מודול 10 פרסום ממומן - עם טל דם-ארי
אחרי שיש משפכים שנבנו לפי הספר, הגיע הזמן להכיר דרכים נוספות להביא תנועה מאסיבית ממוקדת ולבדוק את איכות המשפכים בשטח. אז אילו עוד אפשרויות יש מלבד הדרכים האורגניות שלוחקות המון זמן? כמובן, דרכים ממומנות שניתן להוציא לפועל תוך ימים ספורים. במודול הזה תשמעו על הדרכים האלה מאחד המומחים המובילים בשוק הפרסום הממומן בישראל
שיעור 1 פרסום ממומן - עם טל דם-ארי
גלילה למעלה